محل تبلیغات شما

- حقیقت و اهمیت عملیات روانی

* من برنامه های استکبار جهانی علیه ملت ایران را در سه جمله خلاصه می کنم اول: جنگ روانی، دوم جنگ اقتصادی و سوم: مقابله با پیشرفت و اقتدار علمی. دشمنی های استکبار با ملت ما در این سه قلم عمده خلاصه می شود. البته اینها را باید دستگاه های تبلیغاتی و رسانه ها و شخصیت های ی بیشتر برای مردم توضیح بدهند. من اجمالاً سرفصل و خلاصه ای از مطالب را به شما عرض می کنم.    (1/1/1386)   

* ما با یک تهاجم و جنگ حقیقی و سازمان یافته مواجه هستیم که از راه های مختلف و بسیار هنرمندانه به اجرا گذاشته شده است و کسانی که نسبت به مسائل فرهنگی حساسیت داشته باشند، متوجه مسأله تهاجم فرهنگی خواهند شد و نشانه های بارز و بی شماری را در این زمینه مشاهده خواهند کرد، بنابراین کار فرهنگی در ایران اسلامی مسأله ای است که نمی توان لحظه ای از آن غفلت کرد.

* همه جنگ، داخل جبهه ها نیست، بسیاری از مسائل جنگ، داخل خانه هاست؛ در راه‏هاست؛ داخل دل هاست؛ در مجموعه های تصمیم گیری است؛ در مجامع بین المللی است. (6/7/1379) 

* مقابله آمریکا با جمهوری اسلامی ایران عملاً در استمرار جنگ روانی با نظام و ملت ایران، معنا پیدا می کند و جنگ روانی هم نیاز به بهانه دارد.    (/12/1384)

* فشارهای آنها نتوانسته است ملت ایران را تضعیف کند یا به عقب نشینی وادار کند؛ نه تحریم اقتصادی شان، نه تهدی نظامی شان، نه فشار ی شان، نه جنگ روانی شان. امروز ما از پانزده سال قبل، از بیست سال قبل، از بیست و هفت سال قبل، بسیار قوی تر هستیم؛ این نشان دهنده ی این است که دشمن در دشمنی با ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی ناکام مانده است؛ اما این دشمنی هست.   (1/1/1386)

بازتاب سخنان فرمانده کل ارتش درباره نابودی اسراییل؛

ترامپ احمق یا ترامپ باهوش، مسئله این است

بیانات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع عملیات روانی

های ,جنگ ,ملت ,روانی ,قبل، ,اسلامی ,شان، نه ,جنگ روانی ,سال قبل، ,ملت ایران ,خلاصه می

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام siaswimrepri confhacourtcy Theresa's page برگی از اقتصاد hamarcora (Behnia Sadeghi (Genetics tissiphoxy ناگفته ها spokemuryd